Od 0:2 zmienił się obraz gry

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   29 października 2019 16:56

Team Sport Hejnał wygrał na wyjeździe z LKS Bobrek 7:0. Do stanu 0:2 gospodarze przeciwstawiali się rywalowi. Później goście bezwzględnie dominowali.

Od pierwszej minuty meczu lider A Klasy atakował przeciwnika. Ten jednak dobrze się bronił.

W 38. minucie Waluś oddał ładny dla oka kibica i skuteczny strzał  z pierwszej piłki. Kluczowym momentem spotkania była 68. minuta. Wtedy to po składnej akcji drużyny z Kęt gola uderzeniem z 15 metra zdobył Tarashchyk.

Później poziom gry gospodarzy znacznie spadł, a podopieczni Łukasza Jagody zdecydowanie dominowali. W ciągu 22 minut zdobyli pięć goli.

,,Do wyniku 0:1 nasza gra wyglądała całkiem dobrze. Skutecznie wybijaliśmy przeciwnika z ataków. Mieliśmy nawet swoją sytuacje. Po pierwszej bramce Teamu Sportu Hejnału mecz był w miarę wyrównany. Kiedy straciliśmy bramkę drugą całkowicie ,,uszło z nas powietrze”. Graliśmy bez taktyki i zaangażowania” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Bobrek.

,,Do momentu, gdy rywal miał siły, a wynik był niski przeciwstawiał się nam. Po drugim golu grało nam się łatwo, a bramki się posypały. Dziękuję naszym zawodnikom za zaangażowanie w cały mecz” – powiedział Łukasz Jagoda, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Sobota 26 października LKS Bobrek – Team Sport Hejnał Kęty 0:7 (0:1)
Bramki: 0:1 Waluś (38.), 0:2 Tarashchyk (68.), 0:3 Tarashchyk (71.), 0:4 Oczkowski (76.), 0:5 J. Januszyk (79.), 0:6 Karpińki (85.), 0:7 Jaromin (90.)

LKS Bobrek: Chowaniec, Podbrożny, Kulig, Rundzia, Wlezień, Nędza, Hejnowski (85. Niemczyk), Byrski, Hendzlik, K. Nowotarski, Boczarski (70. Zawadzki). Trener: Maciej Kania.

Team Sport Hejnał Kęty: Szymański, Korzonkiewicz, Derejko, (46. Karpiński), J. Januszyk, A. Januszyk, Waluś, Kanior (65.  Puda), Tarashchyk (80. Samek), Oczkowski, Jaromin, Kunicki. Trener: Łukasz Jagoda.