Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

Brazylijczyk strzelił w Babicach gola dla Chełmka (WIDEO, ZDJĘCIA)

09.06.2019 20:09 | 0 komentarzy | 5 366 odsłon | Marek Oratowski

Ciekawy mecz i pięć bramek obejrzeli w niedzielę kibice w Babicach. Gospodarze mieli swoje okazje, ale ulegli Chełmkowi 2-3.

Arka Babice - UKS KS Chełmek 2-3 (1-2)

0-1 Patryk Nędza (1), 1-1 Marcin Głogowski (30), 1-2 Tomasz Kustra (47, karny), 1-3 Glauber de Oliveira (75), 2-3 Mateusz Śliwiński (90)

Babice: Proksa - Furtak, Kasperczyk, Śliwiński, Kobyłecki, Bieda, Szczurek, Głogowski, Zając, Grabowski, Ciupek
Chełmek: Dębski (46. Żołneczko)- Kumanek, Chylaszek, Sidor, Żyła (46. Psioda), Sermak (70. Kantek), Kustra, Nędza (70. Glauber de Oliveira), Wykręt, Kaleta, Hankus

Już w pierwszej akcji meczu po podaniu Mateusza Hankusa gola dla gości zdobył Patryk Nędza. Potem przyjezdni zmarnowali kilka okazji. To się zemściło w 30. minucie, kiedy po filmowej akcji gospodarzy (obejrzyjcie ją na wideo) obsłużony świetnym podaniem Marcin Głogowski zwiódł obrońcę i pokonał bramkarza. Jednak na przerwę to Chełmek schodził z zapasem gola po tym, jak karnego podyktowanego za zagranie ręką na gola zamienił Tomasz Kustra. Dziesięć minut po wznowieniu gry to gospodarze mieli podobną szansę. Jednak ich karnego po faulu Bartosza Chylaszka wybronił wprowadzony po przerwie Patryk Żołneczko. Drugi zmiennik Brazylijczyk Glauber de Oliveira strzelił zaś debiutanckiego gola na 1-3. Po podaniu Mateusza Hankusa nie zmarnował sytuacji sam na sam z bramkarzem. W 90. minucie po długiej wrzutce z wolnego w zamieszaniu podbramkowym gospodarze trafili do siatki po raz drugi. Zabrakło im jednak czasu, by mogli myśleć o zdobyczy punktowej.