21.07.2020 20:00 | 3 komentarze | 4 527 odsłony | Michał Koryczan

Piłkarze MKS Trzebinia pokonali we wtorkowym sparingu drużynę AP Kmita Zabierzów.

Sparingi

AP Kmita Zabierzów - MKS Trzebinia 1-3 (0-1)

Bramki dla MKS: Mateusz Mrożek (35), Szymon Kurek (58 i 62)

MKS: Wróbel - Mrożek (77. Ruczyński), Martyniak, Kiczyński, Marszałek (52. Jarosz), Zybiński (60. Barczyk), Stachowski, Sochacki (52. Sz. Kurek), Podobiński (52. J. Pająk), P. Kurek (77. Wójcik), Szczurek (52. Mendela)

Po czterech przegranych meczach kontrolnych (przeciwko Jutrzence Giebułtów, Zatorzance Zator, Wiślanom Jaśkowice i TS Węgrzce), czwartoligowcy z Trzebini wreszcie zanotowali zwycięstwo w sparingu. Drużyna prowadzona przez Szymona Stawowego pokonała na wyjeździe AP Kmita Zabierzów (krakowska okręgówka).
Po pierwszej połowie trzebinianie prowadzili 1-0. Gola zdobył Mateusz Mrożek, wykorzystując dogranie Łukasza Sochackiego. Trzy minuty po przerwie gospodarze wyrównali. Potem do siatki trafiali gracze MKS, a konkretnie wprowadzony w drugiej połowie Szymon Kurek, który w kilka minut zdobył dwie bramki. Asysty przy trafieniach zanotowali inni zmiennicy: Jakub Pająk i Grzegorz Jarosz.