Po 10 minutach w derbowym spotkaniu Babiej Góry Suchej Beskidzkiej z Garbarzem Zembrzyce wszystko było w zasadzie jasne - dwa fatalne, indywidualne błędy najpierw Saniego Abubakara, a następnie Jonasza Burligi wykorzystali odpowiednio, Robert Starowicz i Gabriel Janiczak. Po przerwie wygraną Babiej Góry przypieczętował Janiczak po tym, jak on sam przejął piłkę od jednego z defensorów Garbarza na 18 metrze. Emocje za to, i to do końca, były w Białce. W 92. minucie na prowadzenie 2:1 wyszedł beniaminek LKS Zgoda Byczyna, ale Tempo udało się doprowadzić do wyrównania. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Michała Puzika (strzelca pierwszego gola dla Tempo) i Krzysztof Bryła umieszcza piłkę w bramce gości. W sumie to wszystkie gole w tym spotkaniu zostały zdobyte po stałych fragmentach gry. Z bagażem pięciu bramek z Jaworzna wraca za to Halniak Maków Podhalański.

WIĘCEJ O MECZACH W CZWARTEK :)

V-LIGA CHRZANOWSKA:

Babia Góra Sucha Beskidzka -  Garbarz Zembrzyce 3:0 (2:0)

Gole dla Babiej Góry: Janiczak (dwa), Starowicz.

Składy:

Babia Góra: Kachnic - G. Talaga, Drabik, J. Talaga, Szarlej (30" Żmuda), Wójtowicz, Dyduch (76" K. Burliga), Stróżak (78" Bańdura), Janiczak, Sumera (72" P. Burliga), Starowicz (85" Marczyński).

Garbarz: Oskwarek - Żurek, Burliga, Elżbieciak, Sani (71" Łach), Sobański, Stachnik, Targosz, Zajda, Buczek, Ezeh.

Tempo Białka - LKS Zgoda Byczyna 2:2 (0:0)

Gole dla Tempo: Puzik, Bryła.

Skład Tempo: Wałach - Marek, Gruca, Mentel, Bryła, Motor, Puzik, Rupa (73" Saichuk), Basiura (82" Zawada), Balcer (71" Pena), Madziała (46" Piwowarczyk)

Victoria Jaworzno -  Halniak Maków Podhalański 5:0 (2:0)

Gole dla Victorii: Bruzda, Rusek, Leś, Jedynak, Bartuś.

Skład Halniaka: Koper - Bach, Mistarz, Ficek (86" Hojda), Stopa (72" Wągiel), Żarnowski (35" Antosiak), Pomykacz, Wiśniewski, Zabiegaj, Bajcer (46" Łukawski), Piątek (46" Szymoniak).

Autor: Redakcja sucha24.pl

Piłkarska środa: Garbarz daje, Babia bierze, niespodzianka w Białce i dwa gole w doliczonym czasie gry, nie było victorii Halniaka o nie - opinie czytelników

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów do artykułu: Piłkarska środa: Garbarz daje, Babia bierze, niespodzianka w Białce i dwa gole w doliczonym czasie gry, nie było victorii Halniaka o nie. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty, zgłoś go za pomocą linku "zgłoś".